2019. szeptember 7., szombat

Örvényről


Jeruzsálemben voltunk tavaly nyáron, ahol az idő körbe-körbe-körbejár; kaptattunk a girbagurba, árnyékba borult utakon, egy amerikai turista az egyik ház pinceablakához hasalt és mutatta, hogy évszázadokkal ezelőtt három méterrel alattunk húzódott az utca szintje "azon járt Jézus", a kiabáló árusok kendőket és ezüstékszereket kínáltak, fejkendős örmény asszonyok siettek gyerekkel a karjukon, felkapaszkodtunk egy szűk, meredek lépcsőn a tetőkre, ahol lusta macskák néztek ránk unottan, és zsidó kisfiúk fröcskölték egymást a poros, izzósárga hőségben. 
Párizsrról mondják, hogy az egyszeri japán turista sokkot kap a láttán, annyira megüti a történelem szele; én Jeruzsálemben éreztem ugyanezt, és azóta is, folyamatosan. Szerettem volna úgy kezdeni az ismét-blogolást, hogy leírom, mi minden történt ezalatt a hérom év alatt, de amikor elkezdeném írni, minden alkalommal megakadok: minden megváltozott, és minden ugyanolyan maradt. Mint egy örvény, sodor magával az idő, hol a víz alá kerülök, hol hagyom, hadd vigyen az ár, és csak lassan tempózom, "ezt most bírd ki, lélegezz nyugodtan, könnyebb lesz hamarosan". Visszatértem abba a városba, ahol elkezdtem írni a blogot, és vadidegennek tűnik: a hazatérés sosem hazatérés, csak kultúrsokk másképp. A városok ugyanolyanok, mint az emberek, lehet első látásra viharos szerelem, akivel a mindennapokban soha nem tudnánk együtt élni, vagy lehet otthonos-nyugodt, ahonnan néha egzotikus vakációra vágyódunk; én ezt a várost nagyon szerettem, de sosem hittem, hogy néhány éves viszonynál mélyebb kapcsolatunk lesz. (Uram Jézus, mennyi mindenre mondhatnám ezt most el az életemből...) Ugyanott dolgozom, de a munkahelyemre az öt évvel ezelőtti önmagam rá sem ismerne, bár nem eresztettem új gyökereket, de egy új ország lánya lettem, minden szilveszter éjjel elcsodálkozom, amikor számba veszem az elmúlt év kalandosnak tűnő történéseit, és mégis minden éjfélkor ugyanazt kívánom. Az (osztály)főnököm most is minden félévben ragyogó jegyekkel osztályoz, míg én továbbra is küszködök a kortárs közösségben, úgy érzem, nem hívnak meg a születésnapokra, és olykor kitörik a színes ceruzáim hegyét. Egyes jó ismerős démonok nyolc éves korom óta gyötörnek: épp ugyanúgy rettegek, ha nyilvánosság előtt kell beszélnem, ami mostanság nemigen kerülhető el - gyere hát, démon, harminc éve ismerjük egymást, próbáljunk békét kötni. 
Idén olyan feszülten vártam a vakációt, mint még soha, és szerencsémre meghozta, amire vágytam: megmutatta, hova nyúlhatok, ha belefáradok az örvény keringésébe. Tavaly alig volt könyv a kezemben; ezért júliusban akivel csak találkoztam, könyvajánlást kértem tőle - az összeállított listáról írok nektek külön posztot, csodálatosan változatos lett, mint maguk az ajánlók. A könyveken túl ez a másik, amit most mindennél többre értékelek: az ezerféle helyről ismert, kaleidoszkóp-színes, inspiráló, bölcs, nevetős, nyugalmat árasztó barátok, akik mindig türelmesek velem, és hosszú szünetek után is ugyanúgy örülnek nekem, ha kávézni hívom őket. 
Most megyek; felkelt a nap, és a teám egészen kihűlt, de hamarosan visszatérek, még ha nem is tudok olyan rendszeres posztokat ígérni, mint régen. Addig is: olvastatok mostanában jó könyvet, amit a kezembe adnátok...?


2019. augusztus 26., hétfő

Zöldszószról

Korábban már írtam arról, hogy nekem az építőkockás megközelítés vált be, ha a hétközbeni ebédek előkészítéséről van szó: sütök valamilyen semleges fűszerezésű húst, főzök némi gabonát (ezt váltogatni szoktam: hol rizs, hol árpagyöngy, és ha nagyon kreatív kedvemben vagyok, akkor sárgaborsó-izraeli kuszkusz-köles-orzo keveréke), és kétféle zöldéget, aztán öt napig kedvem szerint variálom őket. Amiből hétfőn gabonasaláta készül, azt kedden tortillalapba csavarom, majd szerdán a zöldségekhez hozzákeverek némi krémes kecskesajtot, és főtt pillangótésztára halmozom. 
Az utóbbi időben Lisa Bryanra hallgatva minden alkalommal készítek valamilyen sűrű szószt is, hogy vagy a húshoz tálaljam, vagy salátaöntet legyen belőle. Mostanában az alábbi szörnyűzöld szósz a kedvencem, amit eredetileg a Green Goddess-öntet egyik variációjaként ajánlottak, de mivel sem koriander, sem majonéz nincs benne, szerintem megérdemelne egy saját nevet:
Fogok egy marék spenótlevelet, egy csokor petrezselymet, és beletömöm a botmixerem magas falú edényébe. Utánaküldök kb egy deci natúr joghurtot, egy fél lime levét, egy fél avokádót, egy összenyomott gerezd fokhagymát, és ha kedvem van, egy fél jalapeno paprikát kimagozva. Sózom, borsozom, rálöttyintek egy kis olívaolajat, majd a rúdmixerrel pürésítem. Csodálatosan krémes, savanykás, friss ízű szósz lesz belőle, én legjobban marhahús mellé, vagy füstölt paprikával fűszerezett sült karfiolvirágok mellé szeretem.

2019. július 17., szerda

Itt vagytok?

Állítólag kétféle típusú ember van: az első egy szobába belépve felrikkant, hogy "itt vagyok!", a második ugyanebben a helyzetben elmosolyodik: "á, hát itt vagytok!"

Itt vagytok?