Királyokról, káposztákról
2013. október 14., hétfő
Madarat tolláról
B mesélte, hogy az ablakban minden reggel megjelenik egy óriási kakadu, hogy reggelire gyümölcsöt követeljen magának.
Most nem tudom, hogy hátsó szándékok vezérelték, amikor mellékesen kijelentette, hogy kéne nekünk egy macska vagy sem...?
2013. október 2., szerda
Bocs a hallgatásért...
Szeptember 12-én jövök.
Addig is:
“Of course, it’s already autumn, this cannot be denied. I’m doing badly, I’m doing well, whichever you prefer…”
Franz Kafka
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)